KREDYT

Kto z nas choć raz nie pomyślał o swobodzie i kawałku przestrzeni dla siebie i swojej rodziny, jaką zapewnia własny dom? Możliwość wyboru spędzenia wolnego czasu poza domem w zaciszu swojej działki lub też w otoczeniu publicznego zgiełku jaki towarzyszy parkom czy miejskim skwerkom.

Na końcu tych myśli, marzeń o własnym domu nie rzadko pojawiają się wątpliwości.
Kluczowe wiążą się z kosztami tradycyjnej budowy. Wizja obciążenia wysokim kredytem, nastręcza obawy związane z ryzykiem jego spłaty w długiej perspektywie. Do innych równie ważnych, należą także obawy czy wystarczy czasu, sił i pieniędzy na utrzymanie domu, skoro zwykle brakuje ich w warunkach mieszkaniowych, ale czy musi tak być? Czy nie stać Cię na własny dom, skoro stać cię na mieszkanie, a może zwyczajnie nie chcesz angażować ogromnych środków na ten cel? Czy musisz w domu żyć dla niego samego?

Rozwiązaniem jest budynek modułowy – co go różni od tradycyjnego budynku? do kluczowych należą:

Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie z BOZZ, możesz liczyć na dodatkową pomoc w zakresie:

Kompleksowo zrealizujemy twoje marzenie o własnym domu, tak byś nie musiał szukać realizatora kolejnych etapów jego ukończenia. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie masę stresu, czasu – a w konsekwencji również pieniędzy. 

Szukamy przedstawiciela

Jeśli interesuje Cię sprzedaż naszych produktów w tym województwie odezwij się do mnie.

Rafał

Polska południowa

województwo śląskie, opolskie, małopolskie

Tomek

Polska północna

województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Darek

Polska centralna

województwo mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, świętokrzyskie

Rafał