FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Budynki do 35m2

Termin realizacji w dużej mierze zależny jest od aktualnej ilości zamówień u producenta. Niektóre budynki modułowe produkowane są dla nas na stan – wtedy dostępne są praktycznie od ręki. Na inne będziemy musieli poczekać kilka miesięcy.  Budynki sprzedawane i montowane są praktycznie przez cały rok, w związku z tym warto podpisać z nami umowę nawet kilka miesięcy wcześniej, aby zarezerwować określony termin. 

Montaż budynku jednomodułowego trwa przeważnie jeden dzień.  Przygotowanie podłoża pod budynek należy zakończyć na 3 dni przed planowanym montażem. 

Wszystkie ceny na stronie internetowej są w kwotach netto. Do każdej ceny należy doliczyć stosowny VAT  – 8% lub 23%

Budynki produkowane są przez czołowych polskich producentów. Współpracujemy tylko z firmami, które zostały przez nas sprawdzone pod względem możliwości produkcyjnych, jakości zastosowanych materiałów, procesu produkcyjnego i itp.  

Domy modułowe objęte są minimum 24 miesięczną gwarancją producenta. Gwarancja obejmuje każdy zabudowany na trwałe element budynku. 

Oferowane budynki są przeważnie w dwóch wariantach: wersji letniskowej oraz wersji całorocznej.  

Do wszystkich zakupionych w naszej firmie budynków organizujemy transport wraz z niezbędnym sprzętem koniecznym do jego posadowienia w wyznaczonym miejscu. Oczywiście istnieje możliwość organizowania transportu we własnym zakresie. 

Z uwagi na fakt, że w ofercie mamy kilkadziesiąt różnych budynków (na chwile obecną) nie jesteśmy w stanie zgromadzić ich w jednym miejscu. W zakładce kontakt, będziemy starali się zawsze wskazać miejsca w których można zobaczyć nasze budynki pokazowe. 

Budynki mieszkalne powyżej 35m2

Od momentu podpisania umowy potrzebujemy około 30 dni na sprawy organizacyjne. Czas trwania budowy zalezy od zakresu prac i technologi. 

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIA?