DLACZEGO Z NAMI

Regularna współpraca z przedsiębiorstwami budowlanymi, transportowymi, architektami sprawiły, że potrafimy spojrzeć na proces planowania w szerszy i bardziej dogłębny sposób. Indywidualne podejście do każdego projektu jest bardzo istotne co doceniło już wielu naszych klientów. Dlatego tez uważnie słuchamy klientów, aby dostarczone produkty spełniły ich wymagania w jak największym stopniu.

Z powodzeniem realizujemy zarówno małe projekty (np. domki letniskowe, wiaty garażowe ) jak również te na większą skalę jako generalny wykonawca.

Oprócz własnej produkcji współpracujemy również ze sprawdzonymi i godnymi zaufania  producentami budynków modułowych (tymi większymi jak i małymi rzemieślniczymi firmami, które są w stanie wykonać prawdziwe „perełki” na rynku) oraz producentami elementów małej architektury (pergol ogrodowych, saun i itp.) Poprzez stosowne umowy z wykonawcami, nadzór nad procesem produkcyjnym możemy zagwarantować najwyższą jakość dostarczanych towarów, terminowość oraz elastyczność w zakresie indywidualnych wymagań klientów.  Gwarantujemy również, że oferowane przez nas produkty nie kupisz nigdzie taniej – Gwarancja ceny

Szukamy przedstawiciela

Jeśli interesuje Cię sprzedaż naszych produktów w tym województwie odezwij się do mnie.

Rafał

Polska południowa

województwo śląskie, opolskie, małopolskie

Tomek

Polska północna

województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Darek

Polska centralna

województwo mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, świętokrzyskie

Rafał