Dlaczego  
jesteśmy tu 
 gdzie jesteśmy

DLACZEGO Z NAMI

Regularna współpraca z przedsiębiorstwami budowlanymi, transportowymi, architektami sprawiły, że potrafimy spojrzeć na proces planowania w szerszy i bardziej dogłębny sposób. Indywidualne podejście do każdego projektu jest bardzo istotne co doceniło już wielu naszych klientów. Dlatego tez uważnie słuchamy klientów, aby dostarczone budynki spełniły ich wymagania w jak największym stopniu.

Z powodzeniem realizujemy zarówno małe projekty (np. domki letniskowe, domy mieszkalne w technologii szkieletowej) jak również te na większą skalę jako generalny wykonawca.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i godnymi zaufania  producentami budynków modułowych – tymi większymi jak i małymi rzemieślniczymi firmami, które są w stanie wykonać prawdziwe „perełki” na rynku. Poprzez stosowne umowy z wykonawcami, nadzór nad procesem produkcyjnym możemy zagwarantować najwyższą jakość dostarczanych budynków, terminowość oraz elastyczność w zakresie indywidualnych wymagań klientów.  Gwarantujemy również, że oferowane przez nas budynki nie kupisz nigdzie taniej – Gwarancja ceny

Szukamy przedstawiciela

Jeśli interesuje Cię sprzedaż naszych produktów w tym województwie odezwij się do mnie.

Rafał

Polska południowa

województwo śląskie, opolskie, małopolskie

Tomek

Polska północna

województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Darek

Polska centralna

województwo mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, świętokrzyskie

Rafał